2023/2024

Wojewódzka Spartakiada LA w Namysłowie

We wtorek 28 maja odbyła się w Namysłowie doroczna Wojewódzka Spartakiada LA. Zawody dostarczyły naszym uczniom dużo emocji i sportowej satysfakcji, zdobyli na nich grad medali. Drużyna naszego ośrodka zdobyła w klasyfikacji ogólnej I miejsce w województwie i puchar Starosty namysłowskiego.

W poszczególnych konkurencjach nasi uczniowie wywalczyli następujące medale: Dziewczęta młodsze: bieg na 60 metrów: II miejsce Dominika Caban, III miejsce Zuzanna B. Bieg na 200 m: II miejsce Aleksandra Wojciechowska. Rzut piłeczką palantową: I miejsce Zofia Mosiejczuk. Sztafeta 4×75 metrów I miejsce Dziewczęta starsze: Bieg na 60 metrów: I miejsce Katarzyna Gawińska, III miejsce Julia Krupa
Bieg na 300 metrów: I miejsce Martyna Froncek. Skok w dal: I miejsce Martyna Froncek, III miejsce Julia Krupa. Rzut piłeczką palantową I miejsce Katarzyna Gawińska. Trenerem zespołu dziewcząt był Marek Nakonieczny.
Chłopcy młodsi: Bieg na 60 metrów: II miejsce Mateusz Suchy. Bieg na 300 metrów: II miejsce Marcel Sokołowski. Skok w dal: I miejsce Mateusz Suchy.
Rzut piłeczką palantową: II miejsce Marcel Sokołowski. Chłopcy starsi:
Bieg na 60 metrów: II miejsce Nicolas Idasiak, III miejsce Łukasz Uzdrzychowski. Bieg na 400 metrów: I miejsce Mateusz Wojciechowski.
Skok w dal: III miejsce Łukasz Uzdrzychowski. Rzut piłeczką palantową: I miejsce Nicolas Idasiak, II miejsce Mateusz Wojciechowski. Pchnięcie kulą: Adam Sokołowski. Sztafeta 4×75 metrów: I miejsce.